Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Wapno - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z garażem

Szubin(Wapno + 21 km)

651 700 zł66 m² 9 874,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dobre nieruchomości, polecają nowoczesne i pięknie zaaranżowane mieszkanie na 1 piętrze w nowym bloku z 2023 roku, w centrum Szubina, pod Bydgoszczą. Wejść i mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wegnera

Wągrowiec(Wapno + 22 km)

339 000 zł40,89 m² 8 290,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecamy Państwu na sprzedaż przyjemne mieszkanie położone Wągrowcu przy ulicy Wegnera w bloku z 2017 roku. Mieszkanie jest bezczynszowe, w bloku zawiązana jest wspólnota mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł53 m² 5 094,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w bloku o powierzchni 53 mkw. w Żninie. Blok umiejscowiony jest na ogrodzonym terenie, gdzie brama wjazdowa jak i drzwi wejściowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wągrowiec(Wapno + 22 km)

285 212 zł38,99 m² 7 315 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja Mieszkania w nowej inwestycj w Wągrowcu - Osiedle Grunwald. Wysoki standard! - w cenie ogrzewanie podłogowe - rolety elektryczne i okna rehau 3-szybowe - wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Szubin

Szubin(Wapno + 21 km)

230 000 zł44,32 m² 5 189,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bydgoskie Nieruchomości premium prezentują mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 44,32 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku położonego w Szubinie przy ul. Ogrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Szubin

Szubin(Wapno + 21 km)

365 000 zł58 m² 6 293,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie typu M3 o powierzchni ok. 59 m , położone w ścisłym centrum Szubina. Lokal znajduje się na parterze w szeregowcu na terenie ogrodzonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Libelta

Gołańcz(Wapno + 13 km)

241 000 zł52,10 m² 5 163,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Potrzebujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia, bez zbędnych i nagłych remontów? Wszystko jest już na miejscu meble, wyposażenie, przytulny klimat! Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Kozielsko

Kozielsko(Wapno + 11 km)

210 000 zł76,34 m² 2 750,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w domu dwulokalowym z odrębną księgą wieczystą. Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 76,34 m2 w malowniczej okolicy blisko lasów, łąk i plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Żnin

Żnin(Wapno + 18 km)

160 000 zł49 m² 3 265,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania bez czynszowego, w domu trzy rodzinnym w Dobrylewie. Na powierzchnię mieszkalną składa się; parter pokój, kuchnia i łazienka Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł68,42 m² 5 378,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Prezentuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie na I piętrze w bloku z cegły w miejscowości Szubin. Powierzchnia lokalu to 68,5m2, na którą składają się : 3 pokoje , oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solna

Wapno,wielkopolskie

118 000 zł42 m² 2 780 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie W wapnie W dobrej cenie! Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie położone w bloku w Wapnie, w gminie Wągrowiec. Powierzchnia 42,45 m 1 piętro. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wapno

Wapno,wielkopolskie

72 000 zł48 m² 1 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie , oferujemy mieszkanie w Wapnie na parterze o powierzchni około 48 m2 w bloku z wielkiej płyty. Na nieruchomość składają się trzy pokoje , kuchnia , łazienka ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wapno

Wapno,wielkopolskie

31 900 zł24 m² 1 329 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie , posiadamy na sprzedaż lokal mieszkalny w Wapnie o powierzchni 24 m2 lub wynajmę. Nieruchomość znajduje się w ładnej lokalizacji , blisko do szkoły , przychodni ,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij